Wypożyczalnia Samochodów w Miastach - Gdańsk, Gdynia, Warszawa i Katowice

Dowiedz się więcej

Poznaj
naszą firmę

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi poniżej zapraszamy do kontaktu bezpośredniego e-mailowo lub telefonicznie. Chętnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie i odpowiemy na pytania.

Wynajem samochodu klasy luksusowej najczęściej jest związane z planowaniem pobytu ważnego klienta biznesowego, sesji zdjęciowej lub po prostu z chęcią sprawdzenia się za kierownicą takiego auta. W zakładce flota mogą się Państwo zapoznać z listą aut dostępnych w naszej wypożyczalni, do wynajęcia na okres krótkoterminowy i długoterminowy.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych Premium4Rent

Wypożyczalnia premium4rent zadbała o możliwość wynajęcia samochodów luksusowych na różne okazje. Auta z klasy luksusowej składają się ze znanych marek m.in. Porsche, BMW, Mercedes i Audi. Dla Klientów pragnących zadowolenia z luksusu na okres długoterminowy jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę zależną od marki samochodu i okresu najmu. Przygotowaliśmy również szereg atrakcyjnych rabatów dla stałych Klientów, którzy chcieliby skorzystać z oferty samochodów luksusowych.

Dodatkowe usługi wynajmu samochodów

Dodatkowymi usługami dopełniającymi wynajem samochodów luksusowych jest m.in. możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą, wyposażenia dodatkowego,podstawienia samochodu w wyznaczone miejsce przez Klienta itp.

Regularnie kontrolujemy nasze samochody, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i satysfakcję z jazdy. Wszystkie samochody w naszej firmie są objęte pakietem ubezpieczeń. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, wciąż rozwijamy naszą flotę samochodową, co w rezultacie zwiększa wybór samochodów, które mogą Państwo wynająć. Dużym atutem naszej firmy jest sprawny i prosty najem samochodu, ograniczamy formalności do minimum, by nie tracić Państwa czasu.

Nasze oddziały znajdują się w miastach Gdynia, Gdańsk, Warszawa oraz Katowice.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie
T: 792 444 806

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku
T: 792 444 806

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach
T: 792 444 806

Nasze marki samochodów

left
left
Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.